Zespół Muzyczny Matador - O nas

Podstawą udanej imprezy muzycznej jest dobór odpowiedniego zespołu muzycznego. Oferujemy kompleksową oprawę muzyczną m.in. imprez firmowych, imprez okolicznościowych i eventów oraz wesel. Zespół pochodzi z Wągrowca w woj. Wielkopolskim, ale gramy w całym kraju. Gramy w 100% na żywo. Zespół tworzy pięciu  muzyków w składzie: wokal żeński oraz męskie, gitara solowa, instrumenty klawiszowe, gitara basowa oraz perkusja. Matador istnieje od 2008 r. W trakcie imprez tanecznych gwarantujemy

świetną zabawę, wspaniałą atmosferę i niezapomniane wrażenia! Takie doznania może zapewnić jedynie kontakt z żywą muzyką. W swoim repertuarze posiadamy wiele utworów w nowych, oryginalnych aranżacjach zaczerpniętych z różnych stylów muzycznych takich jak: rock&roll, discopolo, pop, rock. Każdy nasz występ konsultujemy i dopasowujemy w pełni do potrzeb i gustów naszych klientów. Matador to idealny wybór na wesele - zapewniamy własne nagłośnienie, oświetlenie oraz dysponujemy szeregiem pomysłów na gry i zabawy towarzyskie podczas przyjęcia weselnego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i nagraniami. Włożymy całe swoje serce i dopełnimy Waszą uroczystość tworząc wspaniały klimat. Skontaktujcie się z nami i dowiedzcie się co możemy dla Was zrobić. Zachęcamy do posłuchania naszego demo i obejrzenia filmów, na których występujemy na żywo.Po więcej materiałów muzycznych zapraszamy na nasz kanał na YOU TUBE. Prowadzimy wesela również w języku angielskim.

Wystawiamy faktury VAT